Recenze řasenky Miss Manga Loreal

5. leden 2014 | 20.52 |
› 

Už jste slyšeli o nové řasence Miss Manga od Loreal? Jestli ne, tak určitě brzy uslyšíte a jestli ano, tak víte o čem mluvím.

Jestli jste fanoušek anime/mangy jako já, tak jsem si jistá, že jste si řasenku utíkali koupit hned jak jste viděli reklamu. Kdo by nechtěl mít tak úžasné manga oči jako světově známé postavičky? Já tedy určitě ano! Celkově jsem velký fanoušek Asie a všeho co se toho týká (anime/mangy a kosmetiky především), takže jak bych si mohla nekoupit něco, co slovo MANGA přímo obsahuje? 

Ale teď už ke zmíněné řasence. 

Balení řasenky je jednoduché, černo růžové(metalická), což je krásná kombince.

manga

Štěteček je kuželovitého tvaru s gumovými štětinkami. Také štětečkem lze otáčet všemi možnými směry. Bohužel ale gumové štětinky u mně spíš místo mega volume způsobují prodloužení řas. Ale zas abych byla fér, tak já všeobecně mám spíš řasy delší než hustší.. Vlastně já mám řasy velmi řídké.

image (12)

image (13)

Naučit se používat řasenku byl ze začátku trošku boj, protože se kroutí všemi možnými směry ale časem se na to a také na větší množství řasenky na kartáčku, dá zvyknout.

Hodím vám sem fotky před a po aby jste měli představu o tom, co řasenka umí.

Před:

sestacka

Po:

sedm

Musím říct, že v reálu to vypadá mnohem lépe ale nedá se nic dělat, líp to vyfotit asi nedokážu. Takže když to vezmu kolem a kolem tak řasenka slibuje mega volume, který se u mně teda vůbec nedostavil ale za to mi řasy krásně prodloužila. Dala bych jí tak 7/10. Zbytek si budete muset zhodnotit sami.

Cena v DM je 199kč a k tomu dáreček v podobě placky. 

image (19)

Zpět na hlavní stranu blogu

Související články

žádné články nebyly nenalezeny

Komentáře

RE: Recenze řasenky Miss Manga Loreal leila 12. 01. 2014 - 22:46
RE(2x): Recenze řasenky Miss Manga Loreal janiie 21. 01. 2014 - 14:23
RE: Recenze řasenky Miss Manga Loreal píti 13. 01. 2014 - 03:19
RE(2x): Recenze řasenky Miss Manga Loreal janiie 21. 01. 2014 - 14:41